Chceš tvořit suprové animace v After Effects?
Hledáme animátora v Hradci Králové!

Kreatika - Emoji love
Kreatika - Emoji like
Kreatika - Emoji wow
Kreatika - Emoji smile

Kdo jsme?

Před šesti lety jsme začínali jako dva grafici na volné noze tvořit brožury a letáky. Nyní jsme tým devíti nadšenců, kteří mají jednoduchý cíl. Dělat práci, která je baví a naplňuje. Naším denním chlebem je tvorba grafiky, fotografií, videí a animací pro sociální sítě. Děláme pro skvělé klienty jako jsou Knihy Dobrovský – jedno z největších knihkupectví u nás – lovebrand, který hýbe světem knih.

Jsme mladý kolektiv, nejen kolegů, ale hlavně kamarádů, kteří si vždy rádi poradí, pomohou a navzájem se rozesmějí. Náš věkový rozsah je 20–28 let. Pracujeme v příjemné a uvolněné atmosféře. S pohodovými majiteli a kolegy můžeš mluvit o všem narovinu, není tak problém zlepšit cokoli, co by ti nevyhovovalo.

Jak bude vypadat tvá práce?

Kreatika - Emoji love
Kreatika - Emoji like

S kolegy scénáristou, režisérem a ilustrátorem vytvoříte scénář k připravovanému videu a načrtnete si jednoduchý storyboard.

Sepíšete si text voiceoveru (hlasů postav) a vyberete z databáze hlasy, které se k videu nejvíce hodí.

Naši ilustrátoři a grafici ti pomohou připravit potřebné ilustrace. Přesto budeš muset umět alespoň základy v Illustratoru, abys ilustrace případně zvládl upravit pro animaci.

V posledním kroku vdechneš ilustracím v Adobe After Effects život, vybereš vhodný hudební podkres, zvukové efekty či voiceovery. Ty budeš případně ladit v Adobe Audition.

Jsi ten pravý?

Dáváme šanci nejen ostříleným animátorům, ale i jedincům s vysokým potenciálem, kteří chtějí udělat díru do světa, ale ještě nemají příliš mnoho zkušeností. Jsou dvě možnosti, jak můžeš nastoupit k nám na palubu.

A) Moc toho neumím, ale udělám vše, abych se to naučil

Pokud nemáš dost zkušeností a dovedností, rádi tě to naučíme. Bude ovšem potřeba sedět u nás v kanclu a naučit se vše, co bude potřeba. Na dálku tě to bohužel nenaučíme. První měsíce to bude naše společná investice do tvé budoucnosti. Možná se na začátku budeš muset trošku uskromnit, pokud ovšem chceš být skutečná špička, tak tě to nezastaví.

B) Už nějakou dobu tuto práci dělám

Máš za sebou několik animací pro reálné klienty? Tak můžeš rovnou nastoupit a jet. Za chvilku se sladíme a není problém občas pracovat z domova, ale stejně budeš nejraději sedět s námi v kanceláři :)

5 důvodů, proč je to nejlepší práce

1. Tým = to nejlepší, co máme

V kanceláři jsou slyšet snad jen dvě věci: klikání myši – to nastane, když se všichni ponoříme do práce, čas pak plyne snad 100x rychleji a my tak můžeme vytvořit spoustu úžasných věcí. Tou druhou je smích. Bavíme se a společně se smějeme. Je to dáno tím, že vybíráme takové parťáky, se kterými si všichni skvěle rozuměli.

2. Špičkové vybavení

Chceme, abychom všichni pracovali s nejlepšími nástroji a vybavením. Věříme, že věci nám mají práci usnadňovat, proto investujeme jen do těch, které považujeme za nejlepší. Vybíráme nejvyšší sestavy iMaců, top produkty od Wacomu, špičkový fotoaparát Canon 5Dmark IV i zdravotní židle od SpinaliS tak, abychom si co nejvíce zpříjemnili práci.

Kreatika - Špičkove vybavení

3. Volnost kreativity a inovací

Děláme super věci pro významné značky, což se neobejde bez tvůrčí práce a inovativního myšlení. Každý má možnost, nebo spíše povinnost vnášet do projektů své nápady, postupy a originální řešení. Každý dobrý nápad rádi zrealizujeme, takže se nemusíš bát, že by skončil někde v šuplíku.

4. Jsme otevření

Nároky na kvalitu a vzdělávání jsou jediné věci, na kterých trváme. Vše ostatní si každý člen týmu může uzpůsobit podle svého. Sdílíme veškeré informace, včetně těch finančních, jsme zkrátka 100% upřímní a otevření.

5. Stále se posouváme kupředu

Co včera bylo super, dnes je standard a zítra už nestačí. Nejsme dinosauří firma, ve které se za několik let nic nezměnilo. Naopak na sobě neustále pracujeme, zkoušíme nové programy, aplikace a způsoby tvorby. Nemusíš se tedy bát, že se ukoušeš nudou a stereotypem. Za jakoukoli novinku, kterou budeš chtít vyzkoušet, budeme jen rádi.

Kdy se nehlásit?

Myslíš si, že už všechno umíš

Pokud jsi přesvědčen, že všechno víš a znáš, tak si nebudeme moc rozumět. Tvůj potenciál je už teď omezen - tebou.

Očekáváš, že dostaneš něco zdarma

Práce v Kreatice je zábavná, ale i těžká, pokud nemakáš nic nedostaneš. Náš největší pracovní benefit je, že můžeš přijít do práce kdykoliv chceš, klidně v 7 hodin ráno nebo o víkendu.

Hledáš brigádu

Hledáme parťáka na celý úvazek. Nejedná se o přivýdělek pro studenty :-( Pokud nebudeš pracovat každý den, tak nezvládneš dělat práci v takové kvalitě jakou bychom chtěli.

Josef Čáslavka

Zní to všechno fajn?

Stačí jen vyplnit dotazník a ucházet se o práci :-)

Vyplnit dotazník

Těším se na viděnou!
Pepa