Hledáme grafika
do týmu

Hradec Králové

Full-time

Klidně bez praxe

Nadesignuj si svoji kariéru u nás. Příjemná práce v Hradci Králové. Sídlíme nově kousek od terminálu hromadné dopravy.

Kdo jsme?

Hledáme parťáka do online marketingové agentury v Hradci Králové. Jsme parta mladých lidí, kteří chodí do práce s radostí. Tvoříme kampaně pro Knihy Dobrovský, Albi, Zážitky.cz a další známé značky. Zároveň pečujeme o komunikaci 14 obchodních center různě po ČR, mimo jiné i Futurum Hradec.

Jsi  začátečník nebo grafický mág?

Uvítáme zkušeného grafika, ale také snaživého začátečníka. Věříme v talent, zápal a učení. A víme, že pokud budeš chtít, můžeš se stát za pár měsíců skvělým grafikem a to i když sis doteď ve Photoshopu jen hrál. Máme totiž propracovaný systém vzdělávání, který ti pomůže stát se jedním z nejlepších grafiků široko daleko.

Co budeš  tvořit?

Budeš vymýšlet a vytvářet vizuály ve Photoshopu, Illustratoru a InDesignu pro online a tisk pro zajímavé klienty. Nic netiskneme ani nepolepujeme, ale zato vše navrhujeme. Budeš si tak hrát s materiály pro sociální sítě a ladit design, aby měl co největší přínos pro zákazníky.

Tvá práce bude vidět

V Hradci Králové budeš vídat své vizuály na každém kroku, a především, v neoblíbenějším obchodním centru široko daleko, ve Futuru.

Co nabízíme?

Hlavně zajímavou práci v moderní hradecké agentuře. Rádi bychom spolupráci na plný úvazek, částečnou nebo vzdálenou spolupráci nyní nehledáme. Nabízíme férovou odměnu a pokud tě to bude lákat, také kariérní posun na pozici vedoucího kreativního týmu.

Pracujeme s nadstandardními nástroji a vybavením, jako je 27” iMac nebo zdravotní židle Spinalis, se kterou budeš po celém dni svěží jako rybička. Zkrátka se snažíme ze všech sil, aby ses u nás cítil co nejlépe. O to se také zaslouží skvělí kolegové, kteří ti rádi pomohou a poradí.

Společně si užíváme

Vánoce
Výlet do Tater
Halloween v Kreatice
Dobrodružství na Moravě
Lanový park
Dobrovolnický den v zooparku

Zní to fajn?

Vyplň krátký dotazník a více probereme osobně.

Přihlásit se