Projektový manažer
marketingu

Hradec Králové

Full-time

Klidně bez praxe

Zorganizuj si svou kariéru u nás. Příjemná práce v Hradci Králové.

Kdo jsme?

Hledáme parťáka do online marketingové agentury v Hradci Králové. Jsme parta mladých lidí, kteří chodí do práce s radostí. Tvoříme kampaně pro Knihy Dobrovský, Albi, Zážitky.cz a další značky. Zároveň se nám rozrůstá segment obchodních center, kterým pečujeme o komunikaci. Nyní je to již 14 obchodních center různě po ČR, mimo jiné i Futurum Hradec.

Jak vypadá práce projekťáka?

Obchodní centra by hrála v tvém pracovním životě hlavní roli. Koordinoval bys jejich potřeby s naším týmem. K ruce bys měl tým profesionálů složený z grafiků, specialistů na sociální sítě, copywriterů, PPC specialistů, videomakerů, fotografů, modelů a herců, se kterými bys hledal to nejlepší možné řešení pro daný projekt.

Příklad, který ti lépe napoví, o čem tato pozice je:

Marketingový manažer z obchodního centra ti napíše/zavolá, že příští měsíc plánuje event, při kterém budou na pasáži centra herní zóny s Legem pro zábavu dětí i rodičů. Součástí eventu bude doprovodný program, soutěže apod. Tvým úkolem bude doptat se klienta na všechny potřebné detaily a zajistit včas všechny potřebné výstupy. Obvykle to znamená připravit název kampaně, vizuál kampaně, tisková data pro všechny reklamní plochy, vytvořit videa a bannery pro PPC reklamu a v neposlední řadě komunikovat event na sociálních sítích.

Neboj, neznamená to, že bys to všechno musel tvořit, na to budeš mít spoustu šikovných kolegů. Tvým úkolem bude vytvořit zadání k jednotlivým úkolům, přiřadit je našim specialistům, stanovit termíny, zkontrolovat a odeslat klientovi. Zkrátka mít o projektu přehled a odřídit ho.

Ze začátku budeš pomáhat s projekty druhému projektovému manažerovi, Michalovi, který tě do práce zasvětí a bude ti oporou. Za pár měsíců se rozkoukáš a dostaneš na starost vlastní projekty a postupně také celé klienty. Nemusíš se toho bát, vždy bude vedle tebe někdo, kdo ti poradí a pomůže s čímkoliv, co nebudeš vědět. 

Tvá práce bude vidět

Zpracované kampaně potkáš nejen v Hradci Králové, ale také po celé republice. Pracujeme pro obchodní centra v Karlových Varech, Mostu, Plzni, Praze, Brně, Liberci i Jihlavě.

Co bys měl umět?

Organizovat nejen svůj čas, ale i čas a úkoly kolegů, jinak se ztratíš v záplavě e-mailů, projektů a poznámek. Musíš mít rád lidi. Tato práce je především o komunikaci s naším týmem a našimi klienty, proto je efektivní komunikace jakási nezbytnost.

I když si projekt dokonale naplánuješ, nikdy nepůjde vše stoprocentně podle plánu. Proto je potřeba se toho nebát a umět efektivně reagovat na změny, zachovat chladnou hlavu, dát stranou emoce a nenechat se rozhodit překážkami, které mohou stát v cestě.

Nemusíš se bát, že bys musel někomu něco prodávat, o tom tahle práce není. Tvým úkolem bude především, aby byli naši klienti spokojení.

Co nabízíme?

Hlavně zajímavou práci v moderní hradecké agentuře. Rádi bychom spolupráci na plný úvazek, částečnou nebo vzdálenou spolupráci nyní nehledáme. Nabízíme férovou odměnu a pokud tě to bude lákat, také kariérní posun.

Pracujeme s nadstandardními nástroji a vybavením jako Apple počítače nebo zdravotní židle Spinalis, se kterou budeš po celém dni svěží jako rybička. Zkrátka se snažíme ze všech sil, aby ses u nás cítil co nejlépe. O to se také zaslouží skvělí kolegové, kteří ti rádi pomohou a poradí.

Společně si užíváme

V Kreatice je každý den dobrodružstvím, naše kancelář není jen místo plné obrazovek a klávesnic, ale především místo plné radosti, smíchu, přátelství a společných zážitků.

Vánoce
Výlet do Tater
Halloween v Kreatice
Dobrodružství na Moravě
Lanový park
Dobrovolnický den v zooparku

Zní to fajn?

Vyplň krátký dotazník a více probereme osobně.

Přihlásit se