Social Media
Copywriter

Hradec Králové

Full-time

Chceš práci, kde budeš brouzdat po sociálních sítích a komunikovat jménem zajímavých značek?

Kdo jsme?

Hledáme nového parťáka do online marketingové agentury z Hradce Králové. Jsme parta mladých lidí, kteří chodí do práce s radostí. Tvoříme kampaně pro Knihy Dobrovský, Albi a další známé značky. Zároveň pečujeme o komunikaci 11 obchodních center různě po ČR, mimo jiné i Futurum Hradec.

Co tě u nás čeká?

Budeš vymýšlet a psát příspěvky na sociální sítě pro obchodní centra z celé ČR. Užiješ si psaní o módě, kosmetice, jídle, filmech a oblíbených značkách, které najdeš v obchodním centru.

Budeš vymýšlet obsah zábavných videí, které ti kolegové z produkce natočí a sestříhají. Následně můžeš poslat do světa i ten nejodvážnější nápad.

Těší se na tebe další kolegové ze social media týmu. Elen, Věrka a Michal tě na začátku vše naučí a ukáží, takže nemusíš mít obavy.

Co od tebe čekáme my?

Schopnost psát krátké a kreativní texty. Snahu se každým dnem zlepšovat a hledat nové možnosti, jak říct něco, což už bylo stokrát řečeno, tak aby to lidi bavilo.

Musíš ovládat skvěle češtinu, nepřekvapí tě čárka ve větě natož spojovník. Na druhou stranu pokud si nejsme jisti, strejda Google nebo Elen správnou odpověď ví :-)

Praxe v agentuře je určitě výhodou, na druhou stranu věříme, že šikovný člověk se rychle naučí vše potřebné. Mnoho našich kolegů předchozí praxi neměla a nyní jsou skvělou oporou v týmu.

Co nabízíme?

Především zajímavou práci v moderní hradecké agentuře. Rádi bychom spolupráci na plný úvazek, částečnou nebo vzdálenou spolupráci nyní nehledáme. Nabízíme férovou odměnu a pokud tě to bude lákat, také kariérní posun na pozici projektového manažera nebo vedoucího kreativního týmu.

Pracujeme s nadstandardními nástroji a vybavením, jako je výkonný 27” iMac nebo zdravotní židle Spinalis, se kterou budeš po celém dni svěží jako rybička. Zkrátka se snažíme ze všech sil, aby ses u nás cítil co nejlépe. O to se také zaslouží skvělí kolegové, kteří ti rádi pomohou a poradí.

Společně si užíváme

Vánoce
Výlet do Tater
Halloween v Kreatice
Dobrodružství na Moravě
Lanový park
Dobrovolnický den v zooparku

Zní to fajn?

Vyplň krátký dotazník a více probereme osobně.

Přihlásit se