Social Media
Specialist

Hradec Králové

Full-time

Baví tě svět sociálních sítí a chceš je začlenit do svého profesního života? Pojď se s námi starat o sociální sítě známých značek.

Kdo jsme?

Hledáme parťáka do online marketingové agentury v Hradci Králové. Jsme parta mladých lidí, kteří chodí do práce s radostí. Tvoříme kampaně pro Knihy Dobrovský, Albi, Bikers Crown a další známé značky. Zároveň pečujeme o komunikaci 9 obchodních center různě po ČR, mimo jiné i Futurum Hradec.

Co tě u nás čeká?

Spravovat sociální sítě velkých obchodních center po celém Česku. Připravovat pravidelné content plány. Psát úderné a zajímavé texty k příspěvkům. Budovat aktivní komunitu sledujících. Pořádat a vyhlašovat soutěže o skvělé ceny.

Co od tebe čekáme my?

Talent pro tvorbu krátkých a kreativních textů. Snahu se zlepšovat a hledat nové možnosti, jak říci zajímavějším způsobem to, co už bylo stokrát řečeno.

Výhodou je znalost prostředí sociálních sítí Facebook, Instagram a YouTube. Hodí se i pasivní znalost angličtiny pro vzdělávání, sbírání inspirace a práci s anglickými nástroji.

Skvělá čeština a znalost typografických pravidel je základ. Praxe v agentuře je určitě výhodou, na druhou stranu věříme, že šikovný člověk se rychle naučí vše potřebné.

Co nabízíme?

Především zajímavou práci v moderní hradecké agentuře. Rádi bychom spolupráci na plný úvazek, částečnou nebo vzdálenou spolupráci nyní nehledáme. Nabízíme férovou odměnu a pokud tě to bude lákat, také kariérní posun na pozici vedoucího kreativního týmu.

Pracujeme s nadstandardními nástroji a vybavením, jako je nadupaný 27” iMac nebo zdravotní židle Spinalis, se kterou budeš po celém dni svěží jako rybička. Zkrátka se snažíme ze všech sil, aby ses u nás cítil co nejlépe. O to se také zaslouží skvělí kolegové, kteří ti rádi pomohou a poradí.

Společně  si užíváme

Vánoce
Výlet do Tater
Halloween v Kreatice
Dobrodružství na Moravě
Lanový park
Dobrovolnický den v zooparku

Zní to fajn?

Vyplň krátký dotazník a více probereme osobně.

Přihlásit se